Kanuumatkad

Kanuumatkad toimuvad Põhja-Eestis, Valgejõel ja Loobujõel.

Kingi endale ja oma sõpradele üks meeledejääv sündmus ja tule seikle Lahemaa kaunites paikades. Meil on sobilikud kanuumatkad kõigile.

Kanuumatkal saad ise valida kas kulged mõnusas rahulikus tempos või võtad sõitu sportlikult. Vaikses tempos aerutamine ei nõua mingisugust füüsilist ettevalmistust.

Kanuumatk on sobilik ka lastele alates 12 eluaastast. Väiksemate lastega tasub koos täiskasvanud juhendajaga ette võtta pigem lühem, 3-5 tunnine retk.

Kanuumatkad võtavad aega hea mitu tundi. Seetõttu on matka keskpaigas end hea kosutada maitsva einega looduses. Soovitame kaasa võtta maitsvad söögid ja piknikutarbed. Nõnda saate matkast veelgi suurepärasema elamuse.

Soovi korral saate matkale tellida ka meilt lõuna- või õhtusöögi. Iga matkateekonna keskpaigas asub mõni ilus koht kuhu saame õigeks ajaks tuua kohale sooja ja maitsva toidu koos kõikide vajalike lisavahenditega.

Kanuu, jõgi, metsik loodus & meeldiv seltskond…

Kanuumatkad Põhja-Eesti jõgedel, kokkuleppel võime kanuud transportida ka Teie poolt valitud jõele, eeldusel et jõgi on kanuuga läbitav.

Kanuu.
Täiskasvanud alates 30eur
Laps (kuni 10a.) 20eur
Hind sisaldab kohta kanuus, mõla, ohutusvesti ning matkaeelset instruktaaži.

Lisainfo : mob. 5673 7209
e-mail: info@harjupuhkus.ee